Dzielnicowi KPP Pyrzyce

Dzielnicowi KPP w Pyrzycach

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

KPP w Pyrzycach

 

   st.asp. Paweł Piwoni

 tel.  47 782 85 24  , KPP w Pyrzycach pokój nr 104

 


Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Dzielnica nr 1 – Pyrzyce

 

  sierż. sztab. Adam Boczarski

tel. 47 782 85 22,  571 323 896,   KPP w Pyrzycach pokój nr 105

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce1@sc.policja.gov.pl

ul. 2 Marca, Akacjowa, Asnyka, Jana Brzechwy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Leśmiana, Mikołaja Reja, Leopolda Staffa, Tuwima, Basenowa, Dworcowa, Kościuszki, Krótka, Księcia Barnima, Magazynowa, Mickiewicza, Podmiejska, Poniatowskiego, Przyszłości, Rejtana, Równa, Rycerza Przybora, Szczecińska, Szkolna, Wały Chrobrego (od ul. 1 Maja do ul. Lipiańskiej po zachodniej części Pyrzyc) , Zabytkowa ( pomiędzy ul. 1 Maja a ul. Krótką), Żwirki i Wigury

 

Zadania priorytetowe

 W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych z mieszkańcami podległego rejonu służbowego, ustalono, że problemem w rejonie ulicy Dworcowej w Pyrzycach w okresie jesienno - zimowym jest uszkodzona wiata przystanku autobusowego, osoby przebywające na przystanku mają pogorszony konfort oczekiwania na zbiorowy transport publiczny z uwagi na nie sprzyjające warunki atmosferyczne. Przystanek w takim stanie nie spełnia swojej roli i nie chroni obywateli przed deszczem oraz silnym wiatrem z uwagi na brak szyb ochronnych.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.


 

Dzielnica nr 2 – Pyrzyce

 

p.o. sierż. Krystian Ziemięcki

tel. 47 782 85 39,  571 323 893,   KPP w Pyrzycach pokój nr 105

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce2@sc.policja.gov.pl

ul. Ciepłownicza, Głowackiego, Jana Pawła II, Ks. Bogusława, Kwiatowa, Narutowicza, Niepodległości, Ciepłownicza, Obojno, Ogrodowa, Plac Wolności, Pod Lipami, Polna, Poznańska, Rolna, Różana, Słoneczna, Stargardzka, Staromiejska, Willowa, Wojska Polskiego, Wiosenna

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych podległego rejonu służbowego nr II ustalono, że problemem w rejonie są, ubytki powstałe w progach zwalniających w rejonie ullicy Pod Lipami w Pyrzycach. Uszkodzona struktura progów zwalniających oraz ich ogólne zużycie powoduje, że nie spełniają one swojego przeznaczenia a także podowują uszkodzenia elementów zawieszenia pojazdów.

W opinii lokalnej społeczności należy wykonać naprawę nawierzchnia asfaltowej przy wyżej wskazanym skrzyżowaniu. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu kołowym.


 

Dzielnica nr 3 – Pyrzyce

 

    sierż. sztab. Sebastian Bogusz

tel. 47 782 85 22,  571 323 892,   KPP w Pyrzycach pokój nr 105

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce3@sc.policja.gov.pl

ul. 1 Maja, Bankowa, Czerwono Młyńska, Dąbrowskiego, Górna, Kilińskiego, Lipiańska, Lipowa, Młodych Techników, Młyńska, Owocowa, Podgrodzie, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słowackiego, Sportowa, Wały Chrobrego ( od ul. Lipiańskiej do ul. 1 Maja po wschodniej części Pyrzyc), Pl. Ratuszowy, Warszawska, Nad Potokiem, Reymonta,  Zabytkowa (pomiędzy ul. 1 Maja a Dąbrowskiego)

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr. III ustalono, że szczególnym problemem w rejonie ulicy Juliusza Słowackiego w Pyrzycach jest niewłaściwa wysokość progów zwalniających, co powoduje to, że nie spełniają one swojego przeznaczenia. Kierujący pojazdami wielokrotnie przekraczają dozwoloną prędkość na odcinku ulicy Juliusza Słowackiego, a progi zwalniające w związku z niewystarczającą wysokością nie przyczyniają się do spowolnienia ruchu w opisanym rejonie.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz pieszych.

 


 

Dzielnica nr 4 – Gmina Pyrzyce

 

p.o. sierż. Jakub Nadolny

tel. 47 782 85 23,  571 323 895,   KPP w Pyrzycach pokój nr 107

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce4@sc.policja.gov.pl

Brzezin, Brzesko,Chwasty, Czernice, Giżyn, Krzemlin, Letnin, Mechowo, Mielęcin, Młyny, Nieborowo, Nowielin, Obromino, Okunica, Pstrowice, Ryszewo, Ryszewko, Rzepnowo, Stróżewo, Turze, Żabów

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzanych konsultacji z mieszkańcami jak i sołtysem wsi Ryszewko ustalono, że problemem na terenie miejscowości jest niedopuszczalny stan odcinka jezdni (około 50m) przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii (załączone zdjęcia). Brak odświeżonej jezdni zagraża  bezpieczeństwu w ruchu pieszym i drogowym. Liczne koleiny, garby i wyboje mogą doprowadzić do uszkodzenia pojazdów lub co gorsza, doprowadzić do niepożądanego zdarzenia drogowego. W związku z natężeniem ruchu oraz warunkami pogodowymi w przeciągu kilku poprzednich lat, na ww. odcinku jezdni są miejsca, gdzie droga utwardzona aktualnie jest drogą gruntową. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym odcinku drogi w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wobec pieszych.

W związku z powyższym podjęto decyzje o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachować niezgodnego z prawem.


 

Dzielnica nr 5 – Gmina Kozielice

 

asp. szt. Artur Jaskulski

tel. 47 782 85 23,  571 323 891,   KPP w Pyrzycach pokój nr 107

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce5@sc.policja.gov.pl

Czarnowo, Kozielice, Łozice, Maruszewo, Mielno Pyrzyckie, Przydarłów, Rokity, Siemczyn, Tetyń, Trzebórz, Zadeklino, Załęże

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami oraz sołtysem wsi Mielno Pyrzyckie. Ustalono, iż głównym problemem na terenie wskazanej miejscowości jest brak znaku STOP przy wjeździe z kolonii, gdzie droga łączy się z drogą z pierwszeństwem przejazdu biegnacą do miejscowość Zadeklino.

W związku z powyższym podjęto decyzje o przeprowadzeniu działania priorytetowego w związku z zaistniałą sytuacją.


 

Dzielnica nr 6 – Gmina Bielice

 

p.o. sierż. sztab. Łukasz Szczerbiński

tel. 47 782 85 09,  571 323 894,  KPP w Pyrzycach pokój nr 106

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce6@sc.policja.gov.pl

Babin, Babinek, Będgoszcz, Bielice, Chabowo, Chabowko, Linie, Nowe Chrapowo, Nowe Linie, Parsów, Stare Chrapowo, Swochowo

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych podległego rejonu służbowego nr VI ustalono, że w rejonie drogi powiatowej oznaczonej nr  P13512 pomiędzy miejscowościami Linie, a Bielice problemem jest cykliczne i nagminne kruszenie się  oraz obrywanie uschniętych gałęzi drzew.  Po oberwaniu się gałęzi często leżą one na pasie ruchu co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu kołowym. Kierujący są zmuszani do gwałtownych manewrów ( hamowanie i omijanie). Sytuacje  związane z pękaniem gałęzi, konarów zdarzają się w porze jesiennej do wczesnej wiosny gdy nasilają się wiatry, opady deszczu oraz śniegu.

 

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Dzielnica nr 7 – Gmina Warnice

 

 sierż. sztab. Łukasz Szczerbiński

 tel. 47 782 85 09,  571 323 894,   KPP w Pyrzycach, pokój nr 106

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce7@sc.policja.gov.pl

Barnim, Cieszysław, Dębica, Grędziec, Janowo, Kłęby, Nowy Przylep, Obryta, Stary Przylep, Reńsko, Warnice, Wierzbno, Wójcin, Zaborsko,

 

 Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych podległego rejonu służbowego nr VII ustalono, że w rejonie drogi powiatowej oznaczonej 1570Z na trasie przejazdu pomiędzy miejscowościami Stary Przylep – Obryta występują liczne ubytki w nawierzchni asfaltowej .Uszkodzona nawierzchnia powoduje, że kierujący pojazdami zmuszeni są do zjeżdżania na pobocze drogi, które również jest niszczone. Nadmieniam, iż na wskazanym odcinku drogi nie ma chodnika, a droga jest nieoświetlona. Kierujący zmuszani do omijania wyrw co za tym idzie  takim zachowaniem stwarzają również zagrożenie dla niechronionych uczestników ruchu drogowego.  W wyniku najechania na wyrwę właściciele pojazdów narażeni są na ponoszenie dodatkowych kosztów związanych z amortyzacją jak i powstałymi uszkodzeniami powstałymi po najechaniu na dziurę. 

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony