Dzielnicowi KPP Pyrzyce

Dzielnicowi KPP w Pyrzycach

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

KPP w Pyrzycach

 

p.o. asp. sztab. Konrad Kowalek  

 tel.  511 861 065 , KPP w Pyrzycach pokój nr 227

 


Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Dzielnica nr 1 – Pyrzyce

 

 asp.  Mateusz Wójkowski

tel. 47 782 85 22,  571 323 896,   KPP w Pyrzycach pokój nr 228

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce1@sc.policja.gov.pl

ul. 2 Marca, Akacjowa, Asnyka, Jana Brzechwy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Leśmiana, Mikołaja Reja, Leopolda Staffa, Tuwima, Basenowa, Dworcowa, Kościuszki, Krótka, Księcia Barnima, Magazynowa, Mickiewicza, Podmiejska, Poniatowskiego, Przyszłości, Rejtana, Równa, Rycerza Przybora, Szczecińska, Szkolna, Wały Chrobrego (od ul. 1 Maja do ul. Lipiańskiej po zachodniej części Pyrzyc) , Zabytkowa ( pomiędzy ul. 1 Maja a ul. Krótką), Żwirki i Wigury

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr I ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie przystanku autobusowego przy ulicy Dworcowej w Pyrzycach. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają przystanek. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Miejsce znajduje się w rejonie centrum miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Dzielnica nr 2 – Pyrzyce

 

st. sierż. Łukasz Szczerbiński

tel. 47 782 85 09,  571 323 894,   KPP w Pyrzycach pokój nr 231

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce2@sc.policja.gov.pl

ul. Ciepłownicza, Głowackiego, Jana Pawła II, Ks. Bogusława, Kwiatowa, Narutowicza, Niepodległości, Ciepłownicza, Obojno, Ogrodowa, Plac Wolności, Pod Lipami, Polna, Poznańska, Rolna, Różana, Słoneczna, Stargardzka, Staromiejska, Willowa, Wojska Polskiego, Wiosenna

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II ustalono, że problemem w rejonie jest nadmierna prędkość pojazdów przejeżdżających ul. Narutowicza w rejonie budynku nr 5 w Pyrzycach gdzie mieści się przedszkole nr 3 z Oddziałem Integracyjnym. W rozmowie z rodzicami oraz opiekunami dzieci ustalono, że pomimo ustawienia znaku ograniczającego prędkość do 30 km/h nie można bezpiecznie przejść po przejściu dla pieszych gdyż kierowcy nie stosują się do ograniczenia prędkości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa w pieszym.


 

Dzielnica nr 3 – Pyrzyce

 

    st. sierż. Sebastian Bogusz

tel. 47 782 85 22,  571 323 892,   KPP w Pyrzycach pokój nr 228

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce3@sc.policja.gov.pl

ul. 1 Maja, Bankowa, Czerwono Młyńska, Dąbrowskiego, Górna, Kilińskiego, Lipiańska, Lipowa, Młodych Techników, Młyńska, Owocowa, Podgrodzie, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słowackiego, Sportowa, Wały Chrobrego ( od ul. Lipiańskiej do ul. 1 Maja po wschodniej części Pyrzyc), Pl. Ratuszowy, Warszawska, Nad Potokiem, Reymonta,  Zabytkowa (pomiędzy ul. 1 Maja a Dąbrowskiego)

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr III ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol, oraz zaśmiecających w rejonie ogródków działkowych (od strony stadionu miejskiego). Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek osobą przebywającym na terenie działek rekreacyjnych, osoby te także zaśmiecają teren bezpośrednio graniczący z murami stadionu miejskiego w Pyrzycach. Powyższe wykroczenia najczęściej występują w porze popołudniowej oraz wieczornej niezależnie od pory roku. Przedmiotowe miejsce znajduje się pomiędzy ulicą Juliusza Słowackiego a ulicą Akacjową w Pyrzycach. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Dzielnica nr 4 – Gmina Pyrzyce

 

p.o. st. post. Klaudia Hetman

tel. 47 782 85 23,  571 323 895,   KPP w Pyrzycach pokój nr 226

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce4@sc.policja.gov.pl

Brzezin, Brzesko,Chwasty, Czernice, Giżyn, Krzemlin, Letnin, Mechowo, Mielęcin, Młyny, Nieborowo, Nowielin, Obromino, Okunica, Pstrowice, Ryszewo, Ryszewko, Rzepnowo, Stróżewo, Turze, Żabów

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysem wsi Mielęcin, przewodniczącym rady sołeckiej oraz mieszkańcami ustalono, iż głównym problemem na terenie wskazanej miejscowości jest znaczne przekraczanie dozwolonej prędkości na ulicy Batowskiej przez kierujących pojazdami, co wiąże się z zagrożeniem bezpieczeństwa mieszkańców.W związku z powyższym podjęto decyzje o przeprowadzeniu działania priorytetowego w związku z zaistniałą sytuacją.


 

Dzielnica nr 5 – Gmina Kozielice

 

asp. szt. Artur Jaskulski

tel. 47 782 85 23,  571 323 891,   KPP w Pyrzycach pokój nr 226

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce5@sc.policja.gov.pl

Czarnowo, Kozielice, Łozice, Maruszewo, Mielno Pyrzyckie, Przydarłów, Rokity, Siemczyn, Tetyń, Trzebórz, Zadeklino, Załęże

 

Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowdzonych spotkań z przewodniczącyą rady sołeckiej i sołtysem wsi Rokity, a także mieszkańcami ustalono iż głównym problemem na terenie wskazanej miejscowości jest niestosowanie się przez kierujących do znaku ograniczenia prędkości do 60 km/h. Droga biegnąca wzdłuż miejscowości Rokity W-122 jest drogą wojewódzką i jest bardzo ruchliwa z uwagi na niedaleki zjazd z drogi S3 na węźle parnickim. Odcinek drogi W-122 w miejscowości Rokity wielokrotnie był wskazywany na KMZB jako miejsce zagrożone. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Dzielnica nr 6 – Gmina Bielice

 

st. asp. Paweł Piwoni

tel. 47 782 85 07,  571 323 890,  KPP w Pyrzycach pokój nr 225

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce6@sc.policja.gov.pl

Babin, Babinek, Będgoszcz, Bielice, Chabowo, Chabowko, Linie, Nowe Chrapowo, Nowe Linie, Parsów, Stare Chrapowo, Swochowo

 

Zadania priorytetowe

Wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącym rady sołeckiej, sołtysem wsi Swochowo oraz mieszkańcami, ustalono, iż głównym problemem na terenie wskazanej miejscowości jest zniszczony znak na drodze powiatowej nr P-1356 prowadzącej z miejscowości Dołgie w kierunku miejscowości Swochowo, gdzie zniszczony jest znak B-33 ograniczenie prędkości oraz znak E17a tablica miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzje o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowania niezgodnego z prawem.


 

Dzielnica nr 7 – Gmina Warnice

 

  asp.  Dawid Chrzanowski

 tel. 47 782 85 09,  571 323 893,   KPP w Pyrzycach, pokój nr 225

e-mail: dzielnicowy.pyrzyce7@sc.policja.gov.pl

Barnim, Cieszysław, Dębica, Grędziec, Janowo, Kłęby, Nowy Przylep, Obryta, Stary Przylep, Reńsko, Warnice, Wierzbno, Wójcin, Zaborsko,

 

 Zadania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz przedstawicielami lokalnej społeczności gminy Warnice ustalono, że aktualnym problemem w rejonie służbowym nr 7 jest niszczenie zieleni oraz urządzeń użytku publicznego w rejonie plaży w miejscowości Wierzbno. Proceder o którym mowa wyżej ma miejsce przeważnie w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Wskazane miejsce z uwagi na atrakcyjność i położenie jest wykorzystywane przez gro mieszkańców jak również osób przyjezdnych. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy we wskazanym miejscu dochodziło do wielu aktów wandalizmu jak również wykroczeń ruchu drogowego co odzwierciedlały zaznaczenia na Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 


 

Powrót na górę strony