KOLEJNY ARESZT ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KOLEJNY ARESZT ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Pyrzyccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W ostatnim czasie to już czwarta osoba zatrzymana za posiadanie narkotyków. Tym razem kryminalni zatrzymali 41 – letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości marihuany.

Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie kolejnej osoby podejrzanej o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania 41 – latka doszło w miniony weekend na terenie Pyrzyc.

Podczas dynamicznego zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Ponadto w miejscu zamieszkania mężczyzny w wyniku przeszukania także ujawniono substancje zakazane. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 140 gramów marihuany.

Mężczynę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Natomiast na wczorajszym (26.02) posiedzeniu sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 41 - latka tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.