POŻEGNANIE Z MUNDUREM - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POŻEGNANIE Z MUNDUREM

Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach wraz z Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach pożegnali i podziękowali za służbę asp. szt. Markowi Zegadłowiczowi oraz asp. szt. Toamaszowi Marszałkowi, którzy swoją wieloletnią służbą oraz dużym doświadczeniem byli przykładem dla wielu młodszych funkcjonariuszy. Marek Zegadłowicz odchodzi na emeryturę po 27 latach służby w Policji natomiast Tomasz Marszałek po 20 latach służby.

Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach mł. insp. Krzysztof Dębiński wraz z Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w mł. insp. Jarosławem Czają podziękowali odchodzącym na emeryturę asp. szt. Markowi Zegadłowiczowi oraz asp. szt. Tomaszowi Marszałkowi za długoletnią służbę i wkład w poprawę stanu bezpieczeństwa naszego powiatu.

asp. szt. Marek Zegadłowicz rozpoczął służbę w Policji w 1990 r. jako policjant Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji w Pyrzcach. Trzy lata później, został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w pionie kryminalnym gdzie spędził 15 lat, następnie będąc w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie wykonywał obowiazki w Zarządzie Wojewódzkim NSZZ Policjantów. Od 2016 roku do chwili obecnej był funkcjonariuszem w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.

asp. szt. Tomasz Marszałek rozpoczął służbę w Policji 1996 roku i przez 5 lat swoją służbę pełnił w Oddziale Prewencji KWP w Szczecinie, następnie w 2001 roku przeniesiony został do Ogniwa patrolowo – interwencyjnego Sekcji Prewencji KPP w Pyrzycach. Od 2002 roku przez 5 lata służbę pełnił jako policjant Rewiru Dzielnicowych. W 2008 roku został technikiem kryminalistyki Wydziału Kryminalnego KPP w Pyrzycach, gdzie wykonywał swoje obowiazki przez ponad 8 lat. Ostatnie dwa lata służby wypełniał obowiązki zastępcy dyżurnego Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach.

Odchodzący na emeryturę funkcjonariusze swoją służbę realizowali zawsze rzetelnie, wkładając mnóstwo energii i umiejętności w wypełnianie obowiązków. Wspierali radą i pomocą. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz bagażem doświadczeń dzielili się z młodszymi funkcjonariuszami. Komendanci złożyli gratulacje i podziękowania za długoletnią służbę, wyrazili słowa uznania, życząc zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.


 

 • POŻEGNANIE Z MUNDUREM
  POŻEGNANIE Z MUNDUREM
 • POŻEGNANIE Z MUNDUREM
  POŻEGNANIE Z MUNDUREM
 • POŻEGNANIE Z MUNDUREM
  POŻEGNANIE Z MUNDUREM
 • POŻEGNANIE Z MUNDUREM
  POŻEGNANIE Z MUNDUREM
 • POŻEGNANIE Z MUNDUREM
  POŻEGNANIE Z MUNDUREM