Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODZIĘKOWANIA I DYPLOMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE „ Dzielnicowy, policjant któremu ufam”

Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych pyrzyckiej komendy podziękował dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Kozielicach za zaangażowanie, kreatywność i szczególny udział w konkursie plastycznym.

„ Dzielnicowy, policjant któremu ufam” był konkursem plastycznym organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie we współpracy ze Stowarzyszeniem „SOS dla Rodziny” w Szczecinie.

Celem konkursu było m.in. propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, budowanie zaufania do Policji oraz promocja służby dzielnicowego. Dzielnicowi realizujac zadania służbowe i spotykając się z dziećmi podczas różnego rodzaju spotkań profilaktycznych przekazywali informację o organizowanym przedsięwzięciu.

W oczekiwaniu na wyniki i podsumowanie konkursu przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie dzielnicowy pyrzyckiej komendy asp. szt. Artur Jaskulski ze swojej strony już podziękował i pogratulował dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Kozielicach, które licznie wzięły udział w konkursie. Każdy uczeń, który wziął udził w konkursie z rąk dzielnicowego otrzymał dyplom gratualcyjny.

 

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach