ZAGINĄŁ DANIEL SZABLEWSKI - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZAGINĄŁ DANIEL SZABLEWSKI

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach prowadzi poszukiwania zaginionego w dniu 1 grudnia 2017r, 25 – letniego mieszkańca miejscowości Turze gm. Pyrzyce, DANIELA SZABLEWSKIEGO. Każdy, kto może znać miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginionym jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją.

Według relacji rodziny i znajomych, DANIEL SZABLEWSKI wyszedł z miejsca zamieszkania w miejscowości Turze i udał się do miejscowości Stróżewo w dniu 01.12.2017r na spotkanie ze znajomymi, około godz. 23:00 wyszedł ze spotkania jednak do chwili obecnej nie powrócił do mmiejsca zamieszkania.

Od chwili wyjścia z domu do dnia dzisiejszego jego los nie jest znany.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 175 cm, włosy krótkie ciemny szatyn, oczy koloru ciemnego, dobrze zbudowany, sportowa budowa ciała. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego z czerwonymi rękawami,ciemne sportowe spodnie, buty sportowe NIKE biało – niebieskie. Mężczyzna posiada na znak szczególny w postaci blizny pooparzeniowej na lewym ramieniu.

Dlatego każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego, miał z nim od chwili wyjścia z domu jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach pod numer telefonu (091) 577 95 11, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Informacje można też przekazywać pocztą elektroniczną na adres: komenda@pyrzyce.policja.gov.pl

Poniżej przedstawiamy fotografię zaginionego oraz jej pełne dane personalne.

 

 

 

 

 

    DANIEL SZABLEWSKI

                 lat 25

    zam. Turze gm. Pyrzyce

 

 

  • Daniel Szablewski
    Daniel Szablewski