Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK" TYM RAZEM W POWIECIE PYRZYCKIM

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 realizuje kolejną edycję programu pn. "Bezpieczny Przedszkolak". W tym roku projekt jest kierowany do placówek przedszkolnych z trzech powiatów województwa zachodniopomorskiego w tym do powiatu pyrzyckiego.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego staruje z kolejną edycją programu pn. „Bezpieczny Przedszkolak”, którego jednym z założeń jest dostrzeżenie i docenienie podjętej ciekawej inicjatywy profilaktycznej zrealizowanej przez placówkę przedszkolną w obszarze bezpieczeństwa, w roku szkolnym 2017/2018. Jeżeli Państwa placówka jest aktywna w tym zakresie, zapraszamy do udziału w programie, który umożliwia szersze zaprezentowanie Państwa działań i pozwala zdobyć ciekawe nagrody.

Celem programu jest zainspirowanie placówek oświatowych do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i wzbogacenia świadomości ich podopiecznych w tej tematyce. Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie do tegorocznej edycji programu zaprasza placówki z terenu powiatu pyrzyckiego, wałeckiego i goleniowskiego. W czerwcu 2018 roku wyłonimy i nagrodzimy najciekawsze inicjatywy profilaktyczne. Konkurs jest sposobem na przedstawienie pomysłów profilaktycznych i rozwiązań praktycznych, które mają szansę stworzyć swoistą bazę informacji do wykorzystania przez inne placówki.

Chcąc przystąpić do programu należy do dnia 27 października 2017 roku przesłać wypełniona kartę zgłoszeniową, którą stanowi załącznik do regulaminu programu, na adres e-mail Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie: prewencjakryminalne@szczecin.policja.gov.pl. Regulamin konkursu zamieszczony został na stronach internetowych organizatorów programu, którymi są:

 

Dodatkowe informacje dostępne są także pod numerem tel: 918212056 i adresem poczty email: prewencjakryminalna@policja.szczecin.kwp.gov.pl.

 

  • "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"
    "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"

Pliki do pobrania