WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS

Pyrzycka Policja zachęca do tego, by zostać jej funkcjonariuszem. W ramach rozpowszechniania informacji dotyczących rekrutacji, wydała ulotkę w formie broszury. Ulotka, a właściwie jej treść, adresowana jest do tych, którzy nie są obojętni wobec wszelkich form łamania prawa i chcą pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo oraz porządek publiczny. Służba w Policji – szczególnie dla młodych ludzi, może być bardzo dobrym kierunkiem w wyborze przyszłej drogi życiowej. Ulotka, to przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie zawodu policjanta oraz zachęcanie do wstąpienia w szeregi pyrzyckiej Policji. Rozpowszechniana będzie w trakcie spotkań z młodzieżą szkół średnich, „dni otwartych” jednostki, działań profilaktycznych, a także różnorodnych form aktywizacji zawodowych.

Ulotka, to przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie zawodu policjanta oraz zachęcanie do wstąpienia w szeregi pyrzyckiej Policji. Rozpowszechniana będzie w trakcie spotkań z młodzieżą szkół średnich, „dni otwartych” jednostki, działań profilaktycznych, a także różnorodnych form aktywizacji zawodowych.

W treści ulotki zawarte są m.in. informacje dotyczące wymogów formalnych, które musi spełniać kandydat ubiegający się o wstąpienie do Policji, a także warunków, jakie zapewnia służba w tej formacji.

Policjanci przypominają, że osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji, od dnia 1 września br. mogą osobiście składać dokumenty u Starszego Inspektora Jednoosobowego Stanowiska ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, ul. Tadeusza Kościuszki 24, tel. 91 577 95 81 91.

 

  • WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS
    WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS
  • WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS
    WSTĄP DO POLICJI - ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS
Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania