GMINA WARNICE WSPIERA PYRZYCKĄ POLICJĘ - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

GMINA WARNICE WSPIERA PYRZYCKĄ POLICJĘ

Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach podinsp. Krzysztof Dębiński 29 czerwca br. spotkał się z Panią Anną Hackiewicz - Gębską, Wójtem Gminy Warnice na uroczystym przekazaniu porozumienia dotyczącego wsparcia finansowego Policji.

  Dzięki zaangażowaniu samorządów lokalnych i dobrej współpracy pyrzyccy policjanci, zostają doposażani w nowoczesny sprzęt biurowy, służbowy czy też środki finansowe na remonty pomieszczeń biurowych .

  Tym razem Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, spotkał się z Panią Wójt Gminy Warnice na uroczystym przekazaniu porozumienia dot. wsparcia finansowego oraz aby złożyć podziękowania za owocną dotychczasową współpracę.

  Pani Wójt podczas spotkania podkreśliła, że gmina Warnice stawia na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dlatego zdecydowała się wyłożyć część funduszy w kwocie 5 tyś. złotych na zakup nowego radiowozu, który będzie dużym wsparciem w służbie policjantów.

  Komendant Powiatowy Policji podinsp. Krzysztof Dębiński serdecznie podziękował samorządowcom za okazane wsparcie finansowe oraz za sfinansowanie bezustnikowego alkomatu policyjnego, który już jest wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy. Dzięki wsparciu samorządów po zakupie radiowozu policjanci jeszcze sprawniej i szybciej dotrą do miejsc, gdzie ich interwencja będzie niezbędna.

  • Przekazanie porozumienia
    Przekazanie porozumienia
  • Przekazanie porozumienia
    Przekazanie porozumienia