Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

SKUTECZNA POMOC DZIELNICOWEGO DZIĘKI APLIKACJI "MOJA KOMENDA"

Mieszkanka województwa pomorskiego zaniepokojona losem osoby bliskiej dzięki aplikacji "Moja Komenda" skontaktowała się bezpośrednio z dzielnicowym pyrzyckiej jednostki i poprosiła o pomoc.

    Dwa dni temu ( 20 czerwca ) na numer służbowy do jednego z dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, który przebywał w czasie wolnym od służby zadzwoniła mieszkanka woj. pomorskiego, która była zaniepokojona losem osoby krewnej. Bezpośrednio skontaktowała się z dzielnicowym rejonu na którym zamieszkuje bliska jej osoba i poprosiła o pomoc bo martwi się o nią. Dzielnicowy zareagował na zgłoszenie i sprawdził uzyskaną informację.

   Jak widać dzięki aplikacji mobilnej „Moja Komenda” uruchomionej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji bez problemu odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania czy naszych krewnych.

   Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić, wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże w której jednostce on pracuje.

   Dzielnicowych możemy wyszukać także po nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem, wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

   Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej także jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki.

     "Moja Komenda" jest aplikacją dostępną na smartfony i jest bezpłatna.